O nás

2S trade - truhlářská firma s dlouholetou tradicí a vášní pro kvalitní řemeslnou práci.

Naše historie

2S trade je rodinná firma založená v roce 2008 v Litomyšli. Od svého vzniku se zaměřujeme na poskytování kvalitních truhlářských služeb, které zahrnují výrobu nábytku na míru, kuchyní, vestavěných skříní a dalších dřevěných výrobků.

Naše historie
Naše mise

Naše mise

Naším cílem je přinášet do českých domácností a komerčních prostorů nábytek a truhlářské výrobky nejvyšší kvality. Snažíme se o neustálé zlepšování našich výrobních procesů a využívání nejnovějších technologií.

Hodnoty

Naše hodnoty

2S trade se zavazuje k udržitelnosti. Používáme materiály z odpovědných zdrojů a neustále hledáme nové způsoby, jak zvýšit kvalitu našich služeb.

Tým

Náš tým

Jsme hrdí na náš tým kvalifikovaných řemeslníků, kteří jsou srdcem naší firmy. Každý člen našeho týmu přináší své odborné znalosti a vášeň pro truhlářskou práci, což se odráží v kvalitě našich výrobků.

Naše technologie

Disponujeme moderním vybavením a technologiemi, které nám umožňují realizovat i ty nejnáročnější projekty. Naše olepovací a formátovací centrum je zárukou precizního zpracování materiálů.

Naše technologie

Naše závazky

Usilujeme o poskytování nejvyšší kvality ve všech našich projektech. Naše závazky zahrnují neustálé zlepšování, udržitelnost a spokojenost našich zákazníků.

Milníky v naší historii

2008

Založení firmy

Firma 2S trade byla založena v Litomyšli a začala poskytovat kvalitní truhlářské služby.

2012

Rozšíření služeb

Rozšíření nabídky služeb o výrobu kuchyní na míru a vestavěných skříní.

2017

Modernizace

Modernizace výrobního vybavení a zavedení nejnovějších technologií do našich procesů.

2022

Expanzace firmy

Výrazné rozšíření pracovního prostředí a zaměstnanců pro zlepšení kavilty služeb.